• Koli Bandı
  Koli Bandı
 • Baskılı Koli Bandı
  Baskılı Koli Bandı
 • Maskeleme Bandı
  Maskeleme Bandı
 • Streç Film
  Streç Film
 • Çift Taraflı Bant
  Çift Taraflı Bant

LİDER BANT AMBALAJ

Lider Bant uzun yılların verdiği tecrübe ve birikim ile sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir. Koli bandı, maskeleme bandı, baskılı koli bandı üretiminin yanı sıra streç film üretimi ile birlikte ambalaj sektöründe hedeflerine ilerlemektedir. Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz..

VİZYONUMUZ

Bant sektörüne yön veren, yenilikçi, tercih edilen ve örnek alınan bir dünya şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimizin kalitesiyle insanların yaşamlarını kolaylaştırarak ve mutlu etmek...

KOLİ BANDI

KOLİ BANDI

Koli bandı boyutları, kullanım alanına göre farklılaşmakla birlikte genellikle 45mm genişliğinde üretilir. Kutu kapaklarını yapıştırmak için ideal olan 45mmlik genişlik en yaygın üretim boyutu olmakla birlikte daha dar ya da daha geniş enli koli bantları da üretilir.

Detaylı Bilgi

BASKILI KOLİ BANDI

BASKILI KOLİ BANDI

Baskılı koli bantları, firmalar için özel olarak üretilir ve ürün ya da ürünlerin yer aldığı paketlerin kapatılması için kullanılır. Baskılı bantlar genellikle 45mm enine sahip şekilde istenen uzunlukta üretilir.

Detaylı Bilgi

MASKELEME BANDI

MASKELEME BANDI

Maskeleme bandı modelleri, en ve boy oranlarına göre belirlenir. Bandın boyunu yüzeye göre ayarlayabileceğiniz gibi, en kısmını istediğiniz şekilde kesmek zor olabilir. Bu nedenle kullanacağınız zemini ve yapacağınız işlemi göz önünde bulundurarak en oranına karar vermeniz gerekir.

Detaylı Bilgi

STREÇ FİLM

STREÇ FİLM

Streç film, ürün sevkiyatı sırasında ürünlerin dış etkenlerden korunmasını sağlamak için kullanılan en etkili malzemelerden biridir. Streç filmler, manuel ya da otomatik makinelerde sarmaya uygun şekilde üretilebilir.

Detaylı Bilgi

ÇİFT TARAFLI BANT

ÇİFT TARAFLI BANT

Çift taraflı bant, diğer bantların aksine iki yüzeyi birbirine tutturmak, yapıştırmak için kullanabileceğiniz, adı üzerinde olduğu gibi her iki yüzeyinde de yapışkan madde bulunan bantlardır.

Detaylı Bilgi

PVC BANT

PVC BANT

Kenar bandı olarak da son derece kullanışlı olan pvc malzeme farklı desenlerde ve renklerde üretilebilmektedir. Kendinden tutkallı olan bu bantlar melamin ve pvc dahil birçok yüzey için uygundur.

Detaylı Bilgi